lko nordland  

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця Луцьк, продам черепицю бітумну Луцьк, бітумка Луцьк.

Бітумна черепиця, або як її ще називають - м'яка крівля, чудове поєднання дизайну та сучасних технологій. В основі бітумної черепиці – нетканий склохолст, бітум найвищої якості. Нижній шар м'якої черепиці - модифікований самоклеючий бітум. За рахунок своїх унікальних рис, вона набула широкого поширення на ринку. Головною перевагою бітумної черепиці є її морозостійкість, висока міцність, повна водонепроникність, довговічність, неможливість сходження снігу і зручна кладка. Їй властива багатошарова структура. Бітумна черепиця відносно новий для України матеріал, хоча на світовому ринку цей вид покриття з’явився більше ста років тому. Вперше вона почала використовуватися в Америці, а згодом одержала широке поширення в країнах Європи.

Бітумна черепиця задовольняє найбільш суворі вимоги до експлуатаційних характеристик матеріалу. Одними з основних переваг бітумної черепиці є те, що цей матеріал не схильний до корозії. Її неможливо подряпати або розбити, як натуральну черепицю. Так само бітумна черепиця володіє відмінними шумоізолюючими властивостями, має низьку теплопровідність, пожежобезпечна, не схильна до гниття та вигоряння, стійка до різких перепадів температур і агресивних дій навколишнього середовища, має велике розмаїття форм і забарвлень, практично безвідходна, навіть при монтажі найскладніших покрівель, що робить її більш економічною.

Бітумна черепиця оптом Луцьк, замовити бітумну черепицю в Луцьку, дешева бітумна черепиця Луцьк.Вам не потрібно її навіть чистити. Таке покриття розраховане на суворий клімат, і тому здатне зберігати найкращі свої якості в будь-якій зоні. Гнучка черепиця використовується при температурі від -60 градусів за Цельсієм і до +120. Її теплоізоляційні якості гарантують у вашому домі комфорт незалежно від температури. Дуже важливою її властивістю вважається шумоізоляція.

Вона добре захищає ваш будинок від різних звуків, що не можна сказати про металеве покриття. Особлива її популярність додається і в зручності монтажу. Покриття з бітумної черепиці чудово лягає навіть і на дуже складні профілі дахів. Нею покривають дахи найхимерніших конфігурацій і форм. Основою для неї служить водостійка фанера.

Таке покриття можна застосовувати і за допомогою спеціального підкладкового килима, за умови, що ухил на вашому даху менший ніж 18 градусів. Добре посилюється і герметичність покрівельного покриття навіть в самих проблемних зонах покрівлі.

Бітумна черепиця Луцьк, замовити черепицю бітумну у Луцьку, де купити бітумну черепицю Луцьк.

ПП "Дах Плюс" пропонує Вам бітумну черепицю найвищої якості від провідних світових брендів, які здобули загальне визнання.