Wienerberger Porotherm  

Керамічні блоки Луцьк, ціна на блоки в Луцьку, блоки отпом Луцьк.Завдяки своїм відмінним технічним характеристикам керамічні блоки мають велику популярність на ринку будівельних матеріалів. Найчастіше цей матеріал використовують при будівництві невеликих, малоповерхових будівель. Теплоізоляція, звукоізоляція і практичність - найважливіші особливості цього матеріалу, через які його і цінують при будівництві.

Вироблені з кераміки штучні камені поділяються за своєю щільності. Їх ділять на пористі і щільні. Щільні відрізняються від пористих тим, що можуть вбирати всього близько 5% вологи від своєї власної маси, коли як керамічні блоки і пористі вироби здатні поглинати до 20% вологи від маси.

Нерідко при будівництві використовують дуже цікаву особливість даного матеріалу - теплову інертність. Це різниця в часі, який пройде від нагрівання зовнішнього боку матеріалу до підвищення температури внутрішньої її частини. У керамічних блоках, як правило, цей час відносно високий. Тому часто з керамічних блоків будують одношарові стіни, на які не доводиться витрачати додатковий бюджет для утеплення. Ця конструкція проста у встановленні і дуже стійка до погодних змін.

Піноблоки Луцьк, будівельні блоки Луцьк ціна,Ю продам будівельні блоки Луцьк.Варто відзначити, що керамічні блоки- чистий екологічний матеріал, який виготовляється з природної глини. Дуже хороший вологообмін забезпечують часті повітряні порожнечі в матеріалі, що так само є чимало важливим плюсом. Тому можна сказати, що перебуваючи за керамічною конструкцією, ви знаходитеся в справжнісінькому кондиціонері, контролюючому рівень вологи в повітрі і оптимальну температуру для людини. Стіна з керамічних блоків не руйнується від луг та кислот, і стійка до грибка і цвілі. Всі ці особливості і характерні риси роблять керамічні блоки дуже цікавим, практичним і сучасним будматеріалом.

Велика кількість пустот і невелика щільність роблять матеріал вкрай легким, що полегшує процес укладання, але при цьому і дуже міцним, що дуже цінується в сучасному будівництві. Якщо порівняти час, який витрачається на зведення цегляної стіни і стіни з керамічних блоків, то зауважимо чотирьох кратну різницю на користь керамічних блоків. Приємним плюсом є і те, що немає необхідності у вертикальних швах і в розчині для кладки. Наприкінці будівництва ми зекономимо в 4 рази більше розчину, ніж при зведенні конструкції з цегли. Якщо порахувати всі витрати при будівництві з Керамблоками і порівняти з витратами при будівництві з цегли, то буде помітна відчутна різниця. Тому можна сміливо сказати:керамічні блоки - сучасний, екологічно чистий і вигідний матеріал.