Керамічна черепиця

Керамічна черепиця - один з найдавніших покрівельних матеріалів, який активно використовується в будівництві і у наш час. Процес виготовлення керамічної черепиці можна розділити на п'ять етапів - глиняній заготівці спочатку надають форму, її сушать, зверху наносять покриття, а потім обпалюють в печі при температурі близько 1000 градусів. 
В Україні найбільшу популярність отримала німецька керамічна черепиця. Цей високоякісний покрівельний матеріал володіє безліччю переваг - це естетичний зовнішній вигляд, надійність і довговічність, вогнестійкість, абсолютна стійкість до ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів, різких перепадів температури і інших кліматичних чинників. 
Керамічна черепиця - найвідоміший покрівельний матеріал, що витримав випробування часом. Німецькі виробники стверджують, що традиції виробництва черепиці в Германії прищепили стародавні римляни приблизно 2000 років тому. Є думка, що глиняна черепиця як покрівельний матеріал використовувалася в давньому Єгипті вже 4 тисячі років назад. Отже не дарма саме керамічну черепицю називають королевою серед покрівельних матеріалів - це перевірений часом матеріал, неперевершений по естетиці, надійності і довговічності. Термін служби якісної черепиці без необхідності проведення ремонту - більше 100 років. Причому весь цей час керамічна черепиця зберігає свої декоративні властивості. Керамічна черепиця вогнестійка, абсолютно стійка до ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів, різких перепадів температури і інших кліматичних чинників. Керамічна черепиця володіє низькою теплопровідністю, також добре відома її здатність поглинати шум, не накопичувати статичну напругу. Не дарма в Германії на керамічну черепицю доводиться порядка 80% ринку покрівельних покриттів. Сучасні технології нанесення покриттів на керамічну черепицю забезпечують багатющий вибір квітів і матових або глянсових поверхонь (ангобірованная або глазурована керамічна черепиця). Покриття не робить істотного впливу на термін служби черепиці, але може кардинально змінити її зовнішній вигляд. Крім величезної різноманітності кольорів керамічної черепиці, існує багатий вибір моделей керамічної черепиці.