AquaTec juta mdm 

Дахові аксесуари

Дахові аксесуари Луцьк, продаж комплектуючих для кровельних робіт Луцьк.

Одним з найважливіших елементів будинку є покрівля. Однак покрівля - це не тільки покрівельний матеріал (черепиця). Це цілий комплекс елементів, покликаних забезпечити довге і якісну експлуатацію всього будинку. Існує безліч покрівельних вузлів, від яких безпосередньо залежить надійність, довговічність і ефективність експлуатації покрівлі і які неможливо правильно вирішити за допомогою однієї лише черепиці.

Багато хто не знає або недооцінюють важливість застосування покрівельних аксесуарів, а саме вони є незамінними функціональними деталями і грають найважливішу роль в захисті даху Вашого будинку. Наприклад, без облаштування належної покрівельної вентиляції в покрівельному пирозі буде накопичуватися надмірна волога, що неминуче призведе до передчасного руйнування всієї конструкції покрівельної системи. А без елементів снігозатримання взимку небезпечно буде перебувати під покрівлею і, крім того, при сході снігу існує велика ймовірність обриву водостічної системи.

Від покрівельних аксесуарів залежить термін служби покрівлі, так як саме вона найбільш схильна до негативного впливу навколишнього середовища. Не має сенсу використовувати якісний і дорогий покрівельний матеріал без використання аксесуарів: термін служби такої покрівлі буде зменшуватися прямо пропорційно зменшенню «правильності» конструктивну  покрівельного пирога. Адже є різниця між довговічною, добре захищеній покрівельної системою і дахом, яка ламається раніше терміну.

Великий асортимент представлених нами покрівельних аксесуарів зроблять дах    Вашого будинку надійним захистом від зовнішнього впливу. Щоб правильно визначитися з вибором, звертайтеся до нас, і ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучку цінову політику і високу якість проданої нами продукції.

Ми пропонуємо надійний монтаж покрівлі за допомогою світових виробників покрівельних аксесуарів.