roto   

Мансардні вікна Луцьк, дахові вікна Луцьк. Знижки на мансардні вікна від 10% кожному!

 Мансардні вікна все більше набирають популярність в Україні, їх все частіше використовують для освітлення і вентиляції мансардних приміщень.

У нашому асортименті Ви можете знайти мансардні вікна або як їх ще називають - дахові вікна, всіх типів та розмірів від світового лідера у виробництві фурнітури та дахових вікон Roto. Якщо в будинку планується житлове мансардне приміщення, дахові вікна - незамінна річ. Ми пропонуємо як металопластикові, так і дерев'янні мансардні вікна.

Мансардні дахові вікна встановлюються в площину крівлі, вони забезпечують надійний захист від атмосферних дій і витримують  найекстремальніші погодні умови: для захисту від холоду використовуються енергозбережні склопакети, а від перегріву мансарди в жарку погоду рятують сонцезахисні аксесуари.

вІКНА ДЛЯ КРИШИ, ВІКНА ДЛЯ ГОРИЩ лУЦЬК, ЦІНА НА МАНСАРДНІ ДАХОВІ ВІНКА В лУЦЬКУ.Дахові мансардні вікна бувають: обертальні, відхильно-обертальні, панорамні, вікна з підвищенною віссю обертання та вікна-вилази. Для встановлення мансардного вікна необхідно придбати ущільнюючі коміри. Широкий асортимент аксесуарів для вікон, як наприклад - жалюзі з боковими направляючими, шторки різних типів та кольорів, протимоскітні сітки, ролети або маркізи, фірмові відкоси та інші можна купити додатково.

Щоб підібрати оптимальне рішення по мансардним вікнам звертайтесь в наші офіси чи до наших менеджерів.

Компанія "Дах Плюс".

Мансардні вікна Луцьк, дахові вікна ціна Луцьк, вікна для криш Луцьк.