Металочерепиця

Металочерепиця Луцьк, ціна на металочерепицю Луцьк, купити металочерепицю Луцьк

Металочерепиця Arcelor Mittal (Арцелор Міттал) - це німецька технологія виготовлення та обробки якісної покрівлі. Даний бренд за останні роки вже встиг себе зарекомендувати як надійна, якісна та сучасна металева крівля. Вся металочерепиця Arcelor Mittal - маркірована заводом-виробником. Зовнішнє покриття такої металочерепиці може бути матовим або глянцевим. Існує два види хвилі, це класична хвиля Monterrey або як її ще називають - Хестія, а також висока хвиля Ретро або Еліт. Німецька металочерепиця Arcelor Mittal (арцелор) - найкращий вибір для вашого дому!

 

Німецька метало черепиця ArcelorMittal – німецька якість на довгі роки

 

У компанії «Дах Плюс» Ви зможете придбати матеріал по оптимальній ціні.

Заміри та доставка безкоштовно.

Фінська металочерепиця RUUKKI

Автор: Super User.

 Фінська металочерепиця фірми Ruukki - це якість, стиль та краса поєднані в одному. Компанія ruukki - номер один у Європі серед виробників металевої покрівлі. Дана покрівля захистить ваш дім в любих погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця ruukki - зробить Ваш будинок більш дорожчим для Вашого серця. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.
Металочерепиця Рууккі виробляється з конструкційної сталі з обов'язковою оцинковкою, пасивуванням, ґрунтовкою й нанесенням полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу – забезпечується завдяки ретельно розробленій схемі багаторівневого захисту. Високоякісна металочерепиця RUUKKI випускаються із захисним полімерним покриттям декількох видів, що придатні для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм'ятин, подряпин, корозії і вигоряння. Середньостатистичный термін служби металочерепиці RUUKKI становить більше 50 років.
Фірма Ruukki (Рууккі) у свому асортименті містить декілька видів хвиль металочерепиці, основні з яких: Decorrey, Monterrey, Finnera, Elite, Classic а також новинка - Adamante. Нижче Ви можете взнати більш детальніше про кожну з них. 
 
Металочерепиця Ruukki хвиля Finnera - чудовий вибір для Вашої покрівлі!
Металочерепиця Finneraтм (Фіннера) виготовляється у Фінляндії з полімерним покриттям Purexтм – це іноваційне покриття, розроблене корпорацією Ruukki спеціально для покрівельних листів. Finnera поставляється з гарантією сроком 40 років на технічні і 15 років на технічні характеристики. 
Finnera зробить ваш дах не тільки елегантним, але й забезпечить довговічність.
Металочерепиця Ruukki хвиля Finnera