isover rockwool  

Сінеральна вата Луцьк, вата для утеплення будинку Луцьк, ціна на мінеральну вату Луцьк.Мінеральна вата (мінвата) - це волокнистий теплоізоляційний матеріал, що виготовляється шляхом плавлення якісних силікатних гірських порід, сумішей металургійних шлаків. Мінеральна вата для даху та фасаду (пресована мінвата) включає в себе рулонні матеріали і плити: м'які, підвищеної жорсткості, напівтверді, з гофрованою структурою.

Особливості мінеральної вати - це висока теплоізоляція, звукоізоляція, вологостійкість і негорючість. Завдяки хаотичному розташуванню мінеральних волокон, мінвата має низьку таплопровідність, відповідно забузпечує високу теплоїзоляцію. Також таке розташування волокон не пропускає і нестворює звукові хвилі. Це дозволяє використовувати мінеральну вату, як звукоізолятор. Ізоляція завдяки своєму хімічному складу негорючих речовин, які перешкоджають поширенню полум'я відноситься в розряд протипожежної ізоляції. Мінеральну вату застосовують для утеплення мансардних приміщень, стін, підлоги, фасаду (пресована мінеральна вата), даху, трубопроводів та інше. Для кожної роботи застосовують свій вид мінеральної вати.

Утеплення будинку мінеральною ватою Луцьк, вата для утеплення будинку Луцьк, продам мінеральну вату Луцьк.Мінеральна вата (базальтова вата) знаходить широке застосування при створенні систем зовнішнього утеплення штукатурного типу, використовується як ізоляційний матеріал для будівельних конструкцій, що захищають, служить теплоізоляційним шаром в навісних вентильованих фасадах і багатошарових покриттях плоских покрівель. Так само мінеральна вата (базальтова вата) використовується для теплової ізоляції промислового устаткування, трубопроводів і теплових мереж підприємств.

Мінвата використовується в промислових підприємствах, де температура досягає великих значень. Крім того такі утеплювачі використовують для утеплення приміщень, яким потрібні підвищені вимоги екологічної безпеки. Всі властивості мінеральної вати роблять її незамінною під час утеплення житлових будинків. На сьогоднішній день, фасадна мінеральна вата (базальтова вата), займає перші позиції серед екологічно чистих та теплоізоляційних матеріалів. Також мінеральну вату дуже добре використовувати у вентильованих фасадах, наприклад під сайдинг.

Продам мінеральну вату Луцьк, мінеральна вата для фасаду Луцьк.