isover rockwool  

Мінеральна вата (мінвата) Isover


ISOVER (ІЗОВЕР) - світовий лідер у виробництві утеплювача з мінераловатной вати.  

ISOVER – це теплоізоляція в рулонах і плитах з мінеральної вати на основі скловолокна високої якості. Теплоізоляція ISOVER виробляється за запатентованою технологією волокнообразованія TEL з природних матеріалів: пісок, сода, вапняк

ISOVER забезпечує ефективну теплоізоляцію і звукоізоляцію будівель.  Теплоізоляційні матеріали ISOVER з мінеральної вати застосовуються для утеплення стенів, крівлі, фасадів будинків, а також є хорошим утеплювачем для підлоги.

Теплоізоляція (мінеральна вата) ISOVER – надійний утеплювач. Високий рівень теплозахисту забезпечується завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності матеріалу. Завдяки особливій структурі волокна утеплювач володіє хорошими акустичними властивостями і значно знижує рівень шуму в приміщенні. Теплоізоляція ISOVER з мінеральної вати застосовується для шумоізоляції перегородок, внутрішніх облицювань і підвісних стель.

Утеплювач (мінвата) має бути довговічним і безпечним для здоров'я людини і довкілля матеріалом. Довговічність і безпека теплоізоляції ISOVER перевірена і підтверджена провідними науково-дослідними інститутами Росії. Матеріали ISOVER виробляються відповідно до європейського стандарту EN 13162, міжнародного стандарту ISO 9001 і стандартами групи «Сен-Гобен».