Відгуки

Дах плюс відгуки

Віктор Генадійович (м. Рівне) Перед початком будівництва детально вивчив ринок будівельних матеріалів в регіоні. Зупинився на Дах Плюсі по ряду переваг:
1. Великий асортимент буд. матеріалів (особливо покрівельних)
2. Ціни нижче рівненських
3. Кваліфіковані продавці
4. Швидка доставка
Співпрацею лишився задоволений.
 
Микола Іванишин (м. Луцьк) Найкращий вибір черепиці в Луцьку! Доступні ціни. Хороше ставлення до покупця. Коли я вирішив замовити черепицю Roben Monza, то потрібну мені кількість знайшов тільки тут!
 
Будівельна фірма "Явір" Ми в будівництві вже 8 років. За цей час приходилось співпрацювати з багатьма постачальниками. З Дах Плюс працюємо 3-й рік. За металопрофілем та черепицею звертаємось тільки сюди. Ціни приємні, асортимент достатній. Але найголовніше - це якість продукції, а тут вона на найвищому рівні!
 
Саша Как правило, такие фирмы не работают с мелкими заказами. Но не Дах Плюс! Мне нужно было перекрыть небольшую дачу и здесь мне помогли с расчетами, подобрали качественную металлочерепицу, та еще и скидку сделали! Не ожидал такого приятного отношения. Теперь вас всем рекомендую.
 
сім'я Мельничуків (Луцьк) Потрібну бітумну черепицю знайшли тільки тут. Зранку заїхали, оплатили, а після обіду доставили на об'єкт будівництва (а це за 30 км від Луцька). Все швидко і якісно! Супер!

 

металочерепиця відгуки