Zambelli Plannja Profil 

 

Водостічні системи - це невід'ємна частина будинку. Водостічні системи включають в себе: водостоки (водостічні труби), ринви, водозливи, коліна, з'єднювачі, заглушки, кріпленні труби та ринви та інші комплектуючі. Водостічна система захищає фундамент, цоколь і стіни від передчасного зносу і руйнування. Так само, всупереч загальній думці, сучасні водостічні труби не лише збережуть фасад, але й створюють чіткі лінії та візуально закінчений зовнішній вигляд будівлі. Сучасні водостічні системи розрізняються по трьох основних критеріях: матеріал, форма, розмір. Формою водостоки можуть бути прямокутним або круглим (напівкруглого перетину). Прямокутні водостічні системи, як правило, дешевше круглих, проте, зовні менш привабливі та складніші в монтажі. За матеріалом найбільш поширеними видами водостічних систем є металеві водостоки (з оцинкованої сталі з полімерним покриттям), пластикові (ПВХ) і мідні водостоки. Кожен з матеріалів володіє перевагами.

Перед вибором водостічної системи треба врахувати декілька важливих моментів, наприклад: матеріал з якого вони виготовлені (пластикові або металеві), колір, пропускну здатність, розміри, кріплення, геометрію, а також фірму виробника. Дах Плюс пропонує продукцію тільки від провідних європейських виробників, перевірених роками. У нашому асортименті містяться водостічні системи таких фірм, як: Zambelli, Plannja, Profil, Bryza.

Для того, щоб водостічна система справно виконувала свої функції, потрібен професійний розрахунок і монтаж водостоку. За даною послугою звертайтесь до нас!

 

Вся продукція сертифікована і на неї надається гарантія.