Zambelli Plannja Profil 

Команія Zambelli заснована у 1957 році, як будівельне утворення по реконструкції церковних покрівель, більша частина яких мала мідні покриття.В 1974 році Франц Замбелі виготовив перший аксесуар водозливних систем з міді, що стало початком виробництва всіх складових водозливної системи. Надалі компанія займалась розробкою та іноваціями в будівництві покрівель, модернізувала лінії по виробництву та контролю якості. СьогодніZambelli - одна з самих розповсюджених торгівельних марок у Німеччині, компанія являється європейським лідером по виробництву металевих елементів для покрівлі.Основною перевагою металевих водостічних систем являється висока міцність елементів, що дуже важливо для роботи систем під навантаженням снігу і льоду. Водостічна система буде настільки довговічна, наскільки буде забезпечено  корозійну  стійкість матеріалу та  стійкість покриття до впливу оточення.

На ринку України металевих водостоків представлено  продукцію німецької компанії Zambelli, вироби якої не залишать байдужими навіть найвибагливіших людей своїми вишуканим виглядом.

Сталеві і мідні водостічні системи Zambelli добре відомі своєю високою якістю вже більше 30 років. Основними перевагами Zambelli є простота монтажу всієї конструкції, висока якість використовуваного матеріалу і гарантія довгострокової служби системи.

Zambelli пропонує найбільший  асортимент аксесуарів дахового дренажу. З більше ніж 3000 позицій можливо задовольнити всі потреби та вимоги підрядників та будівельників. Кожний елемент системи відповідає якості продукції Zambelli Виготовляється  практично весь діапазон аксесуарів необхідних в будівництві.

Продукція Zambelli виготовляється для задоволення діючих норм і стандартів. Сертифікована система менеджменту якості згідно стандарту DIN EN ISO 9001:2000 гарантує, що Ви зможете сповна оправдати сподівання в будь-якому аспекті діяльності компанії.

Компетентність та інновації - ось сили що спонукають успіх продукції для покрівлі.

Варто відзначити, водостічна система Zambelli не деформується від перепадів температур і витримує великі навантаження. Ще довгі роки водостічна система Zambelli буде вірно служити вашій будівлі як функціональна конструкція збору і організованого відведення води.

Запропоновані варіанти водозлиних систем з наступних металів: мідь, цинк, хімічно оброблений цинк ( де-кілька варіантів), алюміній, нержавіюча сталь.

zambeli-bloks.png

Також водозливні системи виготовлені зі сталі вкритої полімерним покриттям представлені в таких кольорах: білий - 9002, цеглястий -  8004, темнокоричневий - 8019, чорний - 9005, зелений - 6005, сірий - 7073, антрацитовий - 7016.

 

Завжди раді допомогти Вам з розрахунком обраної водозливної системи.