Блоки тест заголовку

Блоки тест заголовку

Блоки тест заголовку

(тестово граємось) Дах – є одним з найважливіших елементів будівлі на рівні з фундаментом, саме тому металочерепиця Луцьк правильне рішення для покрівельної системи при будівництві будинку. Вона здатна ефективно захищати оселю від холоду, сирості, атмосферних опадів тощо. Але для того, щоб будівля прослужила довгі десятиліття та не потребувала ремонту, необхідно підійти до підбору покрівельного матеріалу відповідально.

хахахахахаххаха

тест

Замовити її - ВИГІДНО ТА ДОСТУПНО

На ринку покрівельних систем представлено достатньо різноманітних покрівельних матеріалів: шифер, ондулін, натуральна черепиця, але розгляньмо чому саме металочерепиця завоювала таку широку популярність серед покупців. Перед тим, як купити металочерепицю Луцьк з доставкою по Волинській області необхідно дізнатися про її характеристики, плюси та мінуси, а також ознайомитися з різноманітної палітрою кольорів. І тільки потім можна бути прийняти раціональне рішення та підібрати той варіант, який підійде саме вам.

Металочерепиця виготовляється з алюмінієвих або оцинкованих листів товщиною 0,45мм-0,5мм, які покривають полімерним матеріалом (з обох боків в декілька шарів наноситься кольоровий пластик). Готовий виріб за своєю формою нагадує натуральну черепицю.

Головні переваги блоків

  • ДОВГОВІЧНІСТЬ – експлуатаційний термін становить не менше 50 років;
  • НЕВЕЛИКА ВАГА – покрівля відрізняється легкістю, один лист заважує всього 5 кг, таким чином спрощується доставка та монтаж покрівлі. А сам матеріал своєю чергою підходить для будівель будь-якого типу, навіть для будинку зі слабким фундаментом, оскільки не чинить великого на навантаження на стіни;
  • СТІЙКІСТЬ ДО НЕСПРИЯТЛИВИХ АТМОСФЕРНИХ ПРОЯВІВ – завдяки правильно продуманій структурі покрівельний матеріал можна використовувати в будь-якому кліматі, оскільки полімерне покриття надійно захищає від перепадів температури, сильних злив, ультрафіолету, а також від механічних пошкоджень;
  • ВОГНЕТРИВКІСТЬ – всі складові покрівельного матеріалу не схильні до горіння та тління;
  • ЕСТЕТИЧНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД– зовнішня схожість металочерепиці з натуральною додає її популярності та попиту серед покупців;
  • ШИРОКА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ– виробники з кожним роком пропонують все нові та нові кольори покрівельного матеріалу, що дозволяє підібрати саме ті вироби, які неодмінно вигідно впишуться в екстер’єр вашого будинку та підкреслять ваш смак та індивідуальність;
  • ЕКОНОМІЧНІСТЬ – вартість матеріалу є доступною з огляду на інші покрівельні системи, а його співвідношення ціни та якості значно вирізняє його серед інших.

До недоліків цього покрівельного матеріалу можна віднести хіба що шум, який може створюватися під час сильного дощу. Але разом з тим може скластися атмосфера розслаблення, яка буде заспокійливо діяти на членів родини.


Company Contact Country
Alfreds Futterkiste Maria Anders Germany
Berglunds snabbköp Christina Berglund Sweden
Centro comercial Moctezuma Francisco Chang Mexico
Ernst Handel Roland Mendel Austria
Island Trading Helen Bennett UK
Königlich Essen Philip Cramer Germany
Laughing Bacchus Winecellars Yoshi Tannamuri Canada

Асортимент

Наша компанія пропонує широкий вибір металочерепиці, а також профнастил і металопрофіль з різними формами прокату Т7, Т12, Т14, Т18, Т35, Т45, Т55. Тому звертаючись до нас, можете бути впевнені, що зможете підібрати оптимальний варіант для покрівлі саме вашого будинку. В нашому асортименті представлено багато видів, а саме Пола, Опал, Тіна, Агат, Бета, Діамент, Яспіс.

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС БЛАБЛА БЛА

В нашому асортименті представлені блаблабла
Для отримання консультації
заповніть цю форму:

Ми проконсультуємо....

Монтаж металочерепиці

УКЛАДАННЯ ПОКРІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ ПЕРЕДБАЧАЄ ПРОЦЕС, ЯКИЙ СКЛАДАЄ З НАСТУПНИХ ЕТАПІВ:

Також варто відзначити, що покрівля може бути холодною чи теплою, тут все залежить від необхідності та особистих вподобань.

Але головне підібрати оптимальну металочерепицю виробництва Україна, Китай, Корея, Словаччина, Польща, Бельгія, Німеччина на ваш розсуд, а також необхідні аксесуари для якісного укладання покрівлі: вітрова, єндова, планка примикання, коньок. Все це ви знайдете в нашій компанії, можна замовити в роздріб або гурт з доставкою по Луцьку та Волинській області.

ВСЕ ЦЕ ВИ ЗНАЙДЕТЕ В НАШІЙ КОМПАНІЇ, МОЖНА ЗАМОВИТИ ....