Виробники Muhr
Muhr

Про німецьку якість , як відомо , ходять легенди. Цегла MUHR - це продукт , який відповідає найвищим вимогам німецікої якості.
Компанія Muhr являється одною з найавторитетніших виробників клінкерної цегли ручного формування. В його асортименті широкий спектор клінкерних цеглин різноманітних форм. За п’ятдесятирічний досвід виробництва компанія Muhr значно розширила свої технології, використовуючи натуральну сировину: тирсу, спеціальні солі, пісок для виробництва. Виробництво Muhr пропонує широкий вибір кольорової гами,від жовто-бронзових до яскраво білого, та червоних відтінків. На сьогоднішній день компанія Muhr розширила дилерську мережу, що дозволяє постачати цеглу високою якості по всіх куточках Європи.

Основні переваги цегли MUHR:
-Відмінні естертичні характеристики. Цегла має величезний спектр розмірів , текстур та кольорів , тому Ви зможете реалізувати найбільш складний і оригінальний архітектурний проектю.
-Вартість цегли MUHR і робота поїї укладенню окуповуються за рахунок довгого терміну експлуатації. Мінімальний термін експлуатації цегли MUHR - 100 років.
-Висока якість та неможливість утворення висолів. Цегла виготовляється із натуральних матеріалів найвищої якості з контролем на всіх етапех виробництва (від видобутку глини до упакування на палети).


Товари компанії Muhr на нашому сайті представленні в наступних категоріях: