Послуги

Послуги


Співпраця з дизайнерами , архітекторами та будівельниками

Будь-який новий проект - це унікальний витвір мистецтва , створений завдяки злагодженій співпраці дизайнера , архітектора та будівельників. Компанія "Дах Плюс" пропонує взаємовигідну співпрацю для архітекторів , дизайнерів та архітекторів на вигідних умовах.

Що Ви отримаєте працюючи з нами?

-Дійсно ексклюзивні будівельні матеріали , які більше ніхто у Волинській області не взмозі постачати.
-Приємну цінову політику.
-Персонального менеджера , який буде постійно на зв'язку.
-Вигідні умови співпраці.
-Постійну наявність ходових позицій на складі.
 

Десятирічний досвід дозволив нам накопичити велику кількість технічних рішень , якими ми з радістю поділимося з нашими партнерами та клієнтами. При необхідності ми допоможемо знайти будівельників , які якісно виконають поставлені перед ними завдання. 

Реадізуйте свої найсмиливіші ідеї разом з "Дах Плюс" і Ви зможете забути про постійні проблеми з несвоєчасним постачанням будматеріалів на будівельний майданчик. 


Комплексне постачання будівельних матеріалів на будівельні майданчики

Компанія "Дах Плюс" здійснює повне постачання будівельних матеріалів по мірі зведення будинку або іншої споруди аби уникнути перезавантаження будівельних майданчиків матеріалами та забезпечити будівництво будинку без жодних простоїв.


Безкоштовні заміри та прорахунки

Фахівці компанії "Дах Плюс" безкоштовно здійснять прорахунки Вашого даху , будинку , паркану протягом доби. Менеджери проведуть консультацію і допоможуть вибрати найкращий варіант з огляду на співвідношення ціна-якість. Основна ціль нашої компанії це поставка якісних будівельних матеріалів від провідних європейських виробників.